New Wave of Hard Music-Day 3

23. října 2013 v 16:53 | Ersie |  New Wave Of Hard Music
Dneska jsem se totálně vykašlala na You Tube, protože vím, že tam stejně nic nenajdu a vydala jsem se na Bandzone. Koukla jsem se na nově přidané kapely... A našla jsem Stroy. Mají tam sice jen jednu skladbu, ale... Jsou výborní! Strašně se mi líbí, chytlo mě to... Ráda bych, aby skladby přibývali, postupem času. Hrajou grunge-alternative. Nic jinýho jsem o nich nenašla, ale jsou vážně dobří!

Filtrování... Zlaté filtrování! Další symphonic-metal, tentokrát ze Zlína. No já mám prostě pro ten symphonic takovou slabost... After Evolution vůbec nejsou špatní. Právě naopak. Nejvíc se mi z jejich skladeb líbí Give me a promise. Zpěv taky docela jde, no ale tak... Přiznejme si to, včerejší Passion of Hate mají lepší zpěvačku... O dost lepší... Takže bez zpěvu se mi líbí víc, ale můj názor...

A do třetice... Si prostě musím trochu rýpnout. Hele, ne. Tohle ne, tohle mě vážně nechytlo ani trochu. Jako by jim to vůbec neladilo. A scream... Ale jo, to ještě jde, ale ten zpěv?! Prosím vás, to nemůžou myslet vážně... Možná kdyby změnili styl... Vyměnili screamery/zpěváky... Cokoliv, jen ať nezůstanou u tohodle! Prostě můj názor na Empty Tears není moc kladný... Vůbec kladný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama