Black Veil Brides

26. října 2013 v 13:23 | Ersie
Kapela byla založena roku 2007 tehdy patnáctiletým Andrewem Biersackem v Cincinnaty v Ohiu. V roce 2007 vystupovala skupina ve složení Andy "Sixx" Biersack (zpěv), Sandra Alvarenga (bicí), Chris "Hollywood" Bluser (kytara) a Jake Pitts (kytara).
Po odchodu Hollywooda v roce 2009 do kapely přibyli dva noví členové: Jeremy "Jinxx" Ferguson (kytara, housle) a Ashley Purdy (baskytara, doprovodný zpěv). V této sestavě nahráli v roce 2010 první album We Stitch These Wounds. V tomtéž roce je opustila bubenice Sandra Alvarenga, kterou nahradil Christian "CC" Coma.
V roce 2011 nahrála skupina album Set The World On Fire. V tomtéž roce vyšlo i EP Rebels a o rok později se singl Unbroken dostal do filmu Avengers. Jejich zatím posledním albem je Wretched and Divine: The Story Of The Wild Ones, ke kterému byl vydán i doprovodný film Legion of the Black. Na albu je 19 stop, 3 další můžete slyšet na Wretched and Divine: The Story Of The Wild Ones Ultimate Edition.
Jejich fanoušky můžete znát jako Fallen Angels, Wild Ones, pouze dívky se pak označují jako Bridemaids (družičky). Název této kapely je podle Biersackových slov odvozen od zasvěcování kněžky. Když se stává jeptiškou, doslova se vdává za Boha a má při tom na sobě černý závoj---> Black Veil Brides.
Skupina bývá většinou chybně zařazována do metalu, ale není tomu tak. BVB hrají HARD ROCK!
Hrají ve složení:
Andy Biersack- Zpěv
Jake Pitts- Hlavní kytara
Jeremy "Jinxx" Ferguson- Kytara, housle
Ashely Purdy- Basová kytara, doprovodný zpěv
Christian "CC" Coma- Bicí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blb Stein Blb Stein | Web | 26. října 2013 v 15:19 | Reagovat

nebo ji mnoho členů současné subkultury Emo považují za Emo kapelu, což je asi stejná blbost, jako kdyby o Cradle Of Filth řekli, že je to skupina hrající hip-hop.

2 Ersie Ersie | 26. října 2013 v 19:20 | Reagovat

[1]:Pravda, no... Tohle mě štve čím dál tím víc -_-

3 Blb Stein Blb Stein | Web | 27. října 2013 v 14:32 | Reagovat

[2]:taky mě sere, jak jsou BVB házeni do jednoho pytle s kapelami hrajícími Core typu BMTH, AA, PTV (nic proti), FIR, All Time Low, A Day To Remember, Of Mice & Men a já nevím jakými ještě. Hodně je to vidět na fan stránkách BVB, když už admini neví, co tam dát, spamují obrázky právě těchto kapel...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama